Dziś mamy: środę , 21 08 2019 , a do końca roku pozostało: 133 dni,
imieniny: Kazimiery, Joanny
  FIRMA
    SPRZĘT
    PRACOWNICY
    ŚRODKI
  OFERTA
  PRACA
  KONTAKT
FIRMA
    Na rynku usług porządkowych działamy od 1995 roku specjalizując się w stałej obsłudze obiektów zarówno mieszkalnych jak i użyteczności publicznej. Oferujemy kompleksowe sprzątanie wewnętrznych powierzchni jak i na zewnątrz obiektów, usługi w zakresie zakładania i konserwacji terenów zielonych, projektowania i instalacji systemów nawadniających.

    Zapewniamy maszyny i sprzęt renomowanych firm /szorowarki, polerki, urządzenia szorująco - odsysające, zamiatarki oraz urządzenie do odśnieżania/, stosujemy preparaty chemiczne przyjazne dla środowiska posiadające certyfikat ISO 9001.

     Posiadamy wykwalifikowaną kadrę kierowniczą legitymującą się wyższym wykształceniem, a nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenia na swoich stanowiskach pracy oraz posiadają niezbędną wiedzę. Organizujemy regularne szkolenia z zakresu obsługi nowoczesnego sprzętu i stosowania środków czystości. Współpracujemy z renomowanymi firmami produkującymi maszyny i urządzenia sprzątające.

    Pracujemy według standardów Unii Europejskiej, nasze działania są precyzyjne, terminowe i przedstawiają najwyższą jakość. Zaspokajamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych. Nasze ceny są adekwatne do jakości naszych usług.

Posiadamy polisę ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej w zakresie świadczenia usług porządkowych.
   do góry